بازدید مدیر کل تامین اجتماعی استان

بازدید مدیر کل تامین اجتماعی استان

9722 / 5

بازدید مدیر کل تامین اجتماعی استان از کارخانجات الومینیوم هزار کرمان

 

صبح یکشنبه مورخ 1396/8/7 مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان به همراه معاون بیمه ای، روسای ادارات ستاد و رئیس شعبه ٣ کرمان و اعضای هیات مدیره شهرک صنعتی خضراء، نماینده شرکت شهرک های صنعنی، نماینده اتاق بازرگانی از کارخانجات صنایع آلومینیوم هزار بازدید بعمل آوردند ودر پایان جلسه ی با حضور کلیه میهمانان و مدیران در سالن اجتماعات این کارخانه برگزار گردید. که با سخنرانی جناب آقای علی حسینی مدیر کل تامین اجتماعی استان همراه بود که ایشان با اشاره به شرایط سخت و دشوار در واحد های صنعتی و تولیدی افزود: برای من و همکارانم باعث افتخار است که در خدمت شما هستیم و این بازدید ها راستای تعامل هر چه بیشتر و بهتر با کارفرمایان کارگاههای تولیدی و صنعتی میباشد. ایشان مجموعه سازمان تامین اجتماعی را حاصل تلاش و زحمت کارفرمایان در طول زمان های گذشته دانست و از کارفرمایان و بیمه شدگان به عنوان مالکان اصلی سازمان یاد کرد.

حسینی محمد آبادی در ادامه افزود: سیاست مدیریت استان و همکاران در واحد های اجرایی این است که با مجموعه کارگاههای تولیدی و صنعتی تعامل داشته باشیم چرا که اعتقاد داریم اگر که اشتغالی باشد پرداخت حق بیمه ای صورت میگیرد و تجهیز منابع برای پرداخت تعهدات سازمان در گروه پرداخت حق بیمه ها میباشد.ایشان همچنین به ٥٥٠ میلیارد بدهی کافرمایان در استان اشاره و بیان داشت: سعی کردیم که با کارفرمایان تعامل ایجا د کنیم تا صنعت ،تولید و کسب کار رونق خود را داشته باشد.

 مدیر کل تامین اجتماعی محصول سازمان را منفعت اجتماعی نامید و افزود: هرجا منفعت اجتماعی باشد امنیت اجتماعی حاصل می شود و امنیت اجتماعی آسایش و آرامش را برای خانواده ها به ارمغان می آورد.
در پایان این جلسه به پاس زحمات ٣٠ ساله آقای محمدحسین پور مسئول سابق شعبه اقماری شهرک صنعتی خضراء که به افتخار بازنشستگی نائل گردیده با اهداء لوح بازنشستگی توسط مدیریت استان و لوح تقدیر اعضای هیات مدیره شهرک صنعتی خضراء تجلیل گردید و آقای عظیمی زاده به عنوان سرپرست جدید شعبه اقماری خضراء معرفی گردید

برگشت به بالا